Uyarı: Son derece yüksek medya talebinden dolayı, bugün itibariyle stoktaki Nulavance Anti Aging Formula Cream miktarı sınırlıdır!

TESLİMAT BİLGİLERİNİZİ DOĞRULAYIN

Teslimat garantisi için lütfen gönderim bilgilerinizi belirtin. Siparişiniz neredeyse tamamlandı.

 

Müşteri başına 1 şişe sınırı getirin
Fırsatı kaçırmayın!

Cildimizin yüzde yetmiş beşi su ve kolajenden oluşur. Cildimiz, sert UVA ve UVB ışınlarına maruz kaldığı için cildimizde yaşlılık lekeleri, ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşur. Yaşlandıkça vücudumuz daha az kolajen üretir ve bu nedenle, kırışıklıklar ve ince çizgiler oluşur. Çoğu yaşlanma karşıtı ürünler, alışılagelmiş formülleri kullanarak cilt için çok büyük moleküller içeren hidrolize kolajen parçalarını kullanır. NULAVANCE Kırışıklık Önleyici Kremin çığır açan formülü tüm kolajen moleküllerini cilde taşır. Peptit bakımından zengin kırışıklık serumu cilde uygulanır, cildi yeniden canlandırır ve gençleştirir.

NULAVANCE Kırışıklık Önleyici Kremin çığır açan formülü tüm kolajen moleküllerini cilde taşır. Peptit bakımından zengin kırışıklık serumu cilde uygulanır, cildi yeniden canlandırır ve gençleştirir.

16 HAFTALIK CİLT MÜCADELESİNE DAVETLİSİNİZ

Cilt Bakımı Parmaklarınızın Ucunda!

Cildinizle ilgili endişeleriniz var ve cildinize doğru bakım yapmayı öğrenmek mi istiyorsunuz? Güzel bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacak farklı cilt bakım yöntemleri hakkında bilgi edinmek ister misiniz? 16 haftalık kursumuza katılın ve günlük cilt bakımınızı nasıl yapacağınızı öğrenin.

 • KENDİNİZİ YETİŞTİRİN
 • Uygun bir cilt bakımı rutininin temel unsurlarını öğrenin ve bunları günlük yaşam tarzınıza uygulayın.
 • KENDİN YAP CİLT BAKIMI REJİMLERİ
 • Cilt hasarını azaltmaya yardımcı olabilecek kolay takip edilebilen kendin yap cilt bakım rejimlerine erişin.
 • İÇERİK BİLGİSİ
 • Yediğiniz şeyler sizi tanımlar ve bu durum cildiniz için de geçerlidir. Hangi gıdaların cilt sağlığını desteklemeye yardımcı olabileceğini öğrenin.

Nulavance

FAYDALARI

 • Koyu Halka Görüntüsünü Ortadan Kaldırır

  Göz altını nemlendirerek besler ve şişlikleri giderir.

  Göz altını nemlendirerek besler ve şişlikleri giderir.

 • Kırışıklık Görünümünü Azaltır

  Kolajen ve elastin sayesinde cildin dermal yapısı korunarak ince çizgi görüntüsü azaltılır.

  Kolajen ve elastini arttırarak cildin görünümünü iyileştirir.

 • Cildi Nemlendirir

  Aktif maddeler, nemi yakalayarak cildi hidratlaştırır ve çatlamayı önler.

  Aktif maddeler nemi hapsederek çatlakları ve dökülmeyi önler.

 • Stresin Etkileriyle Mücadele Eder

  Cildin bağışıklığını güçlendirir ve serbest radikallerin zararlı etkisini önler. Cildi mat ve renksiz hale getiren çöküntüleri giderir.

GÖRÜNÜR ŞEKİLDE DAHA GENÇ BİR CİLT!

Nulavance Anti Aging Formula Kırışıklık Önleyici Krem sınırlı sayıda. Bugün alın!

ŞIMDI BAŞLA
 • İNVAZİV CERRAHİYE GEREK YOK

 • ACI VEREN ENJEKSİYONLARA GEREK YOK

 • PAHALI LAZERE GEREK YOK

Cildiniz vücudunuzun en büyük, ancak en korunmasız organıdır. Çocukken cildiniz pürüzsüz, sağlıklı ve canlıdır. Ancak yaşlandıkça kırışıklıklar oluşur, cilt sarkar ve rengini kaybeder. Neden? Cildimiz yaşlanma, rüzgar, kuruluk, güneş tahribatı ve serbest radikaller gibi çok sayıda etkene maruz kaldığı için kurur ve elastikliğini kaybeder.

Bu faktörlerin her biri cildin elastikliğini ve sıkılığını koruma becerisini azaltır. Ayrıca, yaşlanma da cildinizin dermal tabakasındaki kolajenlerin kaybolmasına ve parçalanmasına sebep olur. Kolajen, cildinize yapısal destek sağlayan başlıca maddedir. Vücudumuz daha az ürettikçe cildimiz sarkmaya ve kırışmaya başlar.

Bu zarar veren etkenlere karşı en iyi savunmayı görünür yaşlanma izlerini azaltmaya yardımcı olan doğru cilt bakım ürününü seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Çözüm NULAVANCE Kırışıklık Önleyici Krem!

Yeni Enjeksiyonsuz Çözüm

Ünlülerin ciltlerinin nasıl pürüzsüz ve kırışıksız göründüğünü hiç merak ettiniz mi? Porselen görünümlü cilt için ünlüler, pürüzsüz, esnek, kırışıksız cilt görünümü sağlayan yaşanma karşıtı kremler kullanıyor.

NULAVANCE Kırışıklık Önleyici Krem, daha genç görünen parlak, güzel bir cildin sırrı. Masraflı işlemlerin ve ameliyatların fiziksel acısını çekmenize ve masraflarına katlanmanıza artık gerek yok. NULAVANCE Kırışıklık Önleyici Krem, cildinizin nemi geri kazanmasına yardımcı olarak görünümünü düzeltir ve doğal parlaklığını geri kazandırarak daha genç bir görünüm sağlar.

GÖRÜNÜR ŞEKİLDE DAHA GENÇ BİR CİLT!

Nulavance Anti Aging Formula Kırışıklık Önleyici Krem sınırlı sayıda. Bugün alın!

ŞIMDI BAŞLA

Bu zarar veren etkenlere karşı en iyi savunmayı görünür yaşlanma izlerini azaltmaya yardımcı olan doğru cilt bakım ürününü seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Çözüm NULAVANCE Kırışıklık Önleyici Krem!

arrowŞIMDI BAŞLA